Hurom HT – limuzyna wśród wyciskarek do soku

Wyciskarka Hurom HT robi dobre wrażenie już na pierwszy rzut oka. Jej kształt został bowiem tak pomyślany, by pasować do blatu kuchennego i pozostawiając wyciskarkę pod ręką, zrobić miejsce na przygotowywanie dla niej warzyw i owoców.

Oczywiście to nie kształt i wygląd sprawiły, że wyciskarka Hurom HT, czyli produkt drugiej generacji technologicznej, stał się tak rozchwytywany. Najważniejszą częścią wyciskarki Hurom HT jest jej silnik. W tym modelu zastosowano silnik bezszczotkowy działający na zasadzie indukcji. Jest to ogromny krok naprzód, ponieważ takie silniki nie tylko działają ciszej, ale jeszcze pobierają mniej prądu od swoich poprzedników.

Dużo wolniej się ponadto zużywają i tym trudniej o ich jakąkolwiek awarię. Trzeba podkreślać także to, że jest to silnik zapewniający urządzeniu pracę z prędkością 42 obrotów na minutę. Taka prędkość, w połączeniu oczywiście z ogromną siłą wału ślimakowego, pozwala na uzyskanie maksimum soku o maksymalnej jakości, ponieważ nie zapowietrzy się on i na pewno nie zagrzeje. Sok w wyciskarce Hurom HT wyciskany jest do specjalnej misy mogącej pomieścić go aż pół litra na raz. Pozwala to na bezproblemowe mieszanie smaków, ponieważ można użyć najpierw trochę jednego surowca, a potem wymienić go na inny.

technologia korek niekapek Wyciskarka wyposażona jest także w specjalny korek-niekapek, który sprawi, że sok wydostanie się z urządzenia dopiero w momencie, kiedy będziemy tego chcieli. Nic się nie rozchlapie. Wspomnieć trzeba ponadto trochę bardziej szczegółowo o wspomnianym już wale ślimakowym, który odpowiada bezpośrednio za produkcję soku. Wykonany został z materiału, który stworzono na potrzeby wyciskarek do soku. Jest to tak zwany ultem.

Trzeba przyznać, że jest to forma plastiku, ale forma bardzo nietypowa, ponieważ jej twardość gwarantuje, że wał będzie ostatnią rzeczą, jaka mogłaby się zepsuć w wyciskarce, a do tego nigdy nie powstanie na nim żadne odkształcenie mogące ograniczać możliwości urządzenia. W przeciwieństwie do elementów ze stali, nawet ze stali nierdzewnej, ultemowy wał w żaden sposób nie reaguje z produkowanym sokiem i nie niszczy zawartych w nim enzymów roślinnych. Jest on też na tyle uniwersalny, że można bez problemu regulować ilość pozostawianej pulpy, czy jak kto woli, klarowność soku.

O serwisie

Zdrowy styl życia jest bardzo ważny. Zbilansowana dieta pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i smukłej sylwetki. 

Wyciskarki do soków to bardzo przydatne urządzenia, dzięki którym w szybki i prosty sposób jesteśmy wstanie dostarczyć odpowiednie składniki odżywcze każdego dnia. 

Zapraszamy do miłej lektury! 

Kontakt

kontakt@yakamedia.pl

Galeria