Hurom HT – najnowszy i najwydajniejszy model wyciskarki drugiej generacji.

Wyciskarka Hurom HT to jeden z ostatnich modeli wyciskarek jakie pojawiły się w ostatnim czasie na rynku sprzętu AGD. poprzez zastosowanie w nim najnowszych technologi i materiałów do produkcji, jest o około 30% wydajniejszy od poprzedników.

W tym modelu znajdziemy innowacyjną konstrukcję wałka ślimakowego, sitka pozwalające na większą wydajność oraz specjalną blokadę, która daje możliwość wyciśnięcia maksymalnej ilości soku bardziej dokładnie niż dotychczas. Projektanci i producent zadbali tez o nowoczesną linię i kształty, przez co ta wyciskarka staje się nie tylko pomocnym sprzętem w kuchni, ale też prawdziwą ozdobą w kuchni. Wszystko razem łączy w sobie niepowtarzalny design, jakość z najwyższej półki i funkcjonalność jakiej nie znajdziemy nigdzie indziej.

Dzięki nowoczesnym technologom, opracowanym w ostatnich latach przez inżynierów i projektantów sprzętu AGD, Hurom HT pozwala jeszcze precyzyjniej i skuteczniej na wyciśnięcie soku. Ilości odpadów jaki pozostają są już naprawdę niewielkie, w porównaniu do poziomu jaki mają inne modele, a odpady te są niemal całkowicie suche.

kolory wyciskarki Hurom HT

Silnik, opracowany bardzo starannie i pieczołowicie, daje możliwość wyciśnięcia o około 30% więcej soku niż we wcześniejszych modelach. Pracuje dwa razy wolniej niż w innych modelach i dzięki temu można pokusić się o efektywne wyciskanie najbardziej wymagających składników jakimi są zioła, rośliny liściaste, różne warzywa i owoce zarówno te twarde, jak i bardzo włókniste, z którymi jest problem w innych modelach wyciskarek.

Do tego zastosowanie technologii wolnoobrotowego wyciskania umożliwia niespotykaną do tej pory wydajność i wyciśnięcie maksymalnej ilości soku praktycznie z każdego surowca jaki użyjemy do produkcji soku, zachowując przy tym wszystkie wartości odżywcze. Producenci zadbali także o ulepszoną konstrukcję sita, przez co wytwarzany sok jest bardziej klarowny i zawiera naprawdę niewielkie ilości miąższu użytych warzyw i owoców. Wyciskarka została przygotowana w 3 podstawowych wariantach kolorystycznych – w srebrnym, czerwonym i ivory. Wszystkie materiały są niezwykle trwałe i solidnie wykonane, nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia i nie wchodzą w reakcje z żywnością.

O serwisie

Zdrowy styl życia jest bardzo ważny. Zbilansowana dieta pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i smukłej sylwetki. 

Wyciskarki do soków to bardzo przydatne urządzenia, dzięki którym w szybki i prosty sposób jesteśmy wstanie dostarczyć odpowiednie składniki odżywcze każdego dnia. 

Zapraszamy do miłej lektury! 

Kontakt

kontakt@yakamedia.pl

Galeria